756 23 Pržno u Vsetína
Tel.: +420 733 310 210
Email: wizdyk@atlas.cz

Úspěšný Držkovský cross 2014

O víkendu 8. - .9. listopadu se konal Držkovský cross 2014, který pořádal Dan Navrátil. Trasa závodu měřila cca 22 km, startovalo se v sobotu i v neděli na té samé trase.

Já jsem startoval v kategorii CCM (canicross muži) poprvé s naší mladou Andronicou. Sobotní deštivou etapu jsme zaběhli za 1:43:18 hod a skončili na průběžném 3.místě se ztrátou cca 1 min na 2. místo a cca 6 min na 1.místo.
V neděli jsme to samé zaběhli za 1:47:03 hod a v celkovém pořadí jsme se dostali na konečné 2.místo. Pro naši mladou Andronicu to byla první "závodní" zkušenost a přejeme ji další podobné úspěchy...

Zuzka si v Držkové poprvé vyzkoušela jiný druh sportu a tím byl scooterjöring s naší zkušenou Eternity. V sotobu zajela čas 2:07:50 hod a v neděli 2:14:08 hod. Vyhlašovala se kategorie SC (koloběžka) + BKJ (kolo) společně ženy i muži. Mezi ženami byla Zuzka nejrychlejší a celkově dopadla na 6.místě.